GAZETKA TESCO

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

TESCO

Aby zobaczyć więcej

Tesco to sieć samoobsługowych hipermarketów i supermarketów o brytyjskim rodowodzie. Obecnie placówki dostarczają wysokiej jakości produkty na terenie Europy oraz Azji. W Polsce działa ponad 300 sklepów Tesco, obsługujących każdego tygodnia ponad 3 miliony klientów.

Gazetka Tesco – niebieski znaczy tanio

Tesco każdego dnia dostarcza swoim klientom szeroki asortyment warzyw i owoców, produktów spożywczych i przemysłowych, a także drobnego AGD oraz odzieży. Gazetka promocyjna, która wydawana jest każdego tygodnia, oferuje dostępne produkty w promocyjnych cenach. Artykuły objęte rabatami opatrzone są hasłami: “Super oferty” i “Hity miesiąca” i oznaczone kolorem niebieskim. Dostępne są również dodatkowe obniżki dla posiadaczy Clubcard, które trwają nieco dłużej – zwykle do wyczerpania zapasów.

Ponadto w gazetce promocyjnej znaleźć można informacje o aktualnych konkursach oraz akcjach specjalnych związanych m.in. z rozpoczęciem roku szkolnego, świętami Bożego Narodzenia czy rozpoczęciem wakacji. Warto je śledzić, aby żadna wyjątkowa okazja cenowa nie umknęła uwadze.

Tesco regularnie wydaje również magazyny: “Magazyn Tesco” oraz “Tesco loves baby” z przydatnymi informacjami, ciekawostkami, poradami i inspiracjami.

Marka własna Tesco – dobra jakość w korzystnej cenie

Tesco oferuje poza produktami powszechnie dostępnych marek, również artykuły marek własnych. Są to artykuły spożywcze, akcesoria kuchenne (Go Cook), kosmetyki (Pro Formula), artykuły dla zwierząt (Pet Specialist) i dzieci (Fred & Flo), a także odzież (F&F). Wszystkie cechuje korzystna cena i dobra jakość, która przekonała do siebie już wielu klientów.

 

Tesco e-zakupy – zakupy bez wychodzenia z domu

Tesco umożliwia realizację zakupów online. Aby zamówić interesujące produkty, wystarczy założyć konto, dodać wszystkie potrzebne artykuły do wirtualnego koszyka zakupów i opłacić zamówienie. Produkty można odebrać bezpośrednio w wybranym markecie lub zlecić dostawę pod drzwi własnego domu czy mieszkania w dogodnym dla siebie terminie.

E-zakupy Tesco to oszczędność czasu i wygoda w jednym.

Aby zachęcić swoich klientów do realizacji zakupów w tej formule, Tesco oferuje dodatkowe bony zniżone na pierwsze e-zakupy. Jest to rabat całkowicie niezależny od tych, jakie znajdują się w gazetce promocyjnej.

Aplikacje mobilne Tesco – wygodne zakupy zawsze i wszędzie

W przeciwieństwie do większości marketów Tesco oferuje swoim klientom nie jedną, ale aż cztery aplikacje, których zadaniem jest ułatwienie i usprawnienie zakupów: Scan&Shop. Tesco E-zakupy”, “Clubcard”, “Moje Małe Tesco”, “Scan&Shop”.

Aplikacja “E-zakupy” pozwala na tworzenie indywidualnej listy zakupów i składanie zamówień. Możliwe jest również oznaczenie wybranych produktów jako “Ulubione”, dzięki czemu w przyszłości ich ponowny zakup odbywa się przy pomocy jednego kliknięcia. Ta aplikacja pozwala również na znalezienie najbliższego sklepu i sprawdzenie godzin jego otwarcia, aby móc bez pośpiechu zrealizować zakupy.

Aplikacja “Clubcard” została stworzona po to, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze. Dostępne są w niej spersonalizowane kupony i bony rabatowe oraz lista aktualnych promocji. Dzięki temu zakupy kosztują jeszcze mniej.

Aplikacja “Moje Małe Tesco” to rodzaj gry, w której można wcielić się w rolę menadżera sklepu. Jest to świetny sposób na umilenie czasu podczas stania w kolejce do kasy czy metoda na zajęcie dzieci w drodze do Tesco.

Aplikacja “Scan&Shop” umożliwia skanowanie kodów kreskowych przy pomocy telefonu i opłacanie zakupów bez konieczności korzystania z kasy. Każdy produkt na bieżąco dołączany jest do wirtualnego paragonu, co pozwala na śledzenie ceny do zapłacenia. Jest to szczególnie korzystne, gdy dysponuje się wyznaczonym budżetem na zakupy.

 

Poprzedni
Następny