GAZETKA SUPER PHARM

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

SUPER PHARM

Aby zobaczyć więcej

Asortyment Super Pharm łączy produkty dostępne w aptekach, perfumeriach i drogeriach. Można znaleźć tu wszystko, co niezbędne do poprawy urody i zdrowia. Izraelska sieć sklepów ma swoje siedziby nie tylko w Polsce, ale także w Chinach. Punkty sprzedażowe Super Pharm obecne są głównie w centrach handlowych, choć na mapie nie brakuje też niezależnych sklepów.

Super Pharm, czyli unikalne połączenie apteki, drogerii i perfumerii

Sieć Super Pharm wyróżnia się na tle tradycyjnych drogerii asortymentem. Wśród produktów dostępnych na półkach oraz w sklepie internetowym znaleźć można bowiem wiele więcej, niż kosmetyki. W Super Pharm kupić można także lekarstwa, czy perfumy – każde z nich w świetnych cenach. Marka skupia się na przygotowywaniu ciekawych promocji dla swoich klientów. Poza standardowymi rabatami na stronie Super Pharm regularnie przygotowuje gazetki promocyjne ze specjalnymi cenami swoich produktów. W świetnych cenach znaleźć można kosmetyki do makijażu, balsamy, leki przeciwbólowe, markowe perfumy, czy wreszcie artykuły do pielęgnacji dzieci. Katalogi promocyjne informują zarówno o ofertach specjalnych dostępnych dla wszystkich klientów, jak i posiadaczy aplikacji Klub LifeStyle. Jeśli lubisz niskie ceny i zawsze poszukujesz ciekawych promocji w sklepach, rzuć okiem na gazetkę Super Pharm i kupuj produkty za mniej!

Gazetka Super Pharm – super ceny i nagrody dla klubowiczów!

W gazetce promocyjnej Super Pharm znaleźć można najbardziej aktualne informacje o rabatach. Obniżki cen dotyczą zarówno artykułów od znanych producentów, jak i marki własnej Super Pharm. Drogeria tworzy bowiem własną linię akcesoriów do pielęgnacji i suplementów, sygnowanych marką Life. W gazetce promocyjnej produkty te oznaczone są specjalnym logo – żele pod prysznic, kremy nawilżające, a także suplementy diety występują w towarzystwie niebieskiego znaku Life. Sieć Super Pharm dystrybuuje także linię naturalnych produktów. Te oznaczone są w gazetce symbolem Naturalne, dając łowcom promocji szansę zakupu artykułów do pielęgnacji i suplementów diety w niezwykle niskich cenach!

Klub LifeStyle ze specjalnymi ofertami promocyjnymi

Sieć Super Pharm ma również specjalną propozycję dla stałych klientów. Klub LifeStyle pomaga gromadzić im punkty za dokonane zakupy, a następnie wymieniać je na atrakcyjne rabaty, bądź darmowe produkty. Mobilna aplikacja ułatwia zakupy stacjonarne i internetowe, oferując specjalne kody zniżkowe na wybrane produkty. Można w niej także przejrzeć aktualne gazetki promocyjne Super Pharm, czy sprawdzić ceny artykułów z oferty sklepu. Klubowicze zyskują dostęp do niecodziennych rabatów, a zgromadzone na karcie punkty wymieniać na Super-Nagrody od Super Pharm!

Informacje o aktualnych konkursach, promocjach, czy Super-Nagrodach znajdziesz w gazetce promocyjnej. Sprawdzaj aktualne rabaty i kupuj za mniej ulubione kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz suplementy diety w trosce o swoje zdrowie!

Poprzedni
Następny