GAZETKA SPAR

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

SPAR

Aby zobaczyć więcej

SPAR to holenderskie przedsiębiorstwo założone w 1932. roku w Zoetermeer, początkowo jako zrzeszenie miejscowych sprzedawców detalicznych. Nazwa jest skrótem od „Door Eendrachtig Samenwerken Profiteren Allen Regelmatig”, co po holendersku oznacza „wszyscy korzystamy ze wzajemnej współpracy”. Spar jest największą franczyzową siecią sprzedaży detalicznej, działającą w 48 krajach na 4 kontynentach i obsługującą rocznie 13,5 miliona klientów.

Sklepy SPAR w Polsce

W Polsce działa obecnie ponad 200 lokalnych sklepów z logo SPAR, prowadzonych przez lokalnych przedsiębiorców, płacących podatki w Polsce. SPAR stara się być częścią miejscowej społeczności i jest zadedykowany dostarczaniu codziennie najlepszych, najświeższych produktów w najlepszej cenie. Spośród lokali SPAR wyróżniają się sklepy Eurospar – hipermarkety oferujące olbrzymi wybór świeżych produktów z Polski i całego świata – a także SPAR Express – skierowane do osób szukających szybkich zakupów w małym sklepie w ciągu dnia.

SPAR – produkty w ofercie

Kierownictwo sklepów dba o to aby codziennie udostępniać klientom świeże produkty od sprawdzonych dostawców, także lokalnych. Szeroki wybór wędlin, sera, owoców i warzyw jest dostępny do kupna na wagę. Wybrane sklepy oferują także imponującą ofertę ryb, owoców morza i produktów importowanych z Włoch, Grecji i Hiszpanii. W każdym lokalu dostępne są produkty marki SPAR, które są przeznaczone dla osób ceniących wysoką jakość produktów innych marek, w bardziej przystępnej cenie. Sekcja SPAR Natural to produkty bio, produkowane według szczególnie rygorystycznych standardów, dedykowane osobom na diecie wegańskiej, wegetariańskiej, bezglutenowej i bezlaktozowej.

Strona SPAR i zakupy online

Na stronie internetowej firmy możliwe są zakupy online z możliwością dostawy produktów pod wskazany adres lub odbioru w wybranym sklepie dla wygody klienta. Możliwe jest zarezerwowanie terminu dostawy, która jest dostępna dla zakupów od 80zł, zaś zakupy za cenę powyżej 100zł będą dostarczone bezpłatnie! To doskonałe rozwiązanie dla osób bardzo zajętych i o ograniczonej mobilności. Ponadto na stronie SPAR dostępna jest baza darmowych przepisów na dania główne, zupy i desery. Oznaczenie czasu przygotowania i proponowanej liczby osób pozwala na łatwe zaplanowanie przygotowania posiłku i zaoszczędzenie cennego czasu.

SPAR – sklep dla Ciebie, za rogiem

SPAR to sklepy z nastawieniem na rozwój miejscowej przedsiębiorczości, zaangażowane w lokalną społeczność. Prowadzone są przez okolicznych mieszkańców, nastawionych na najwyższą jakość oferowanych towarów i profesjonalną obsługę. Gazetka promocyjna SPAR obejmuje Super Ceny Tygodnia, promocje trwające od środy do wtorku i obejmujące produkty od wędlin przez napoje, nabiał aż po alkohole. Warto się z nią zapoznać aby uzyskać wiadomości o ostatnich akcjach promocyjnych, które zostały zaplanowane przez sklep. SPAR dba w ten sposób aby umożliwić klientom swoje produkty w najlepszej możliwej cenie.

 

Poprzedni
Następny