GAZETKA RTV EURO AGD

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

RTV EURO AGD

Aby zobaczyć więcej

Lider rynku RTV/AGD

RTV EURO AGD to polskie przedsiębiorstwo, które od 30 lat działa w naszym kraju. Obecnie posiada prawie 300 sklepów, które znajdują się w blisko 200 miejscowościach w całej Polsce. Zlokalizowane są najczęściej w dużych centrach handlowych, co jest dużym ułatwieniem dla klientów, chociażby ze względu na długie godziny otwarcia. Firma prowadzi również sklep internetowy, którego ofertę znaleźć można na stronie www.euro.com.pl.

Gazetka RTV EURO AGD

Gazetka promocyjna sklepu wydawana jest regularnie i zawiera ofertę wybranych produktów, które w danym okresie można kupić w promocyjnych cenach. Nabyć je można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej RTV EURO AGD. Ceny produktów kupowanych w placówkach stacjonarnych, jak i online są takie same. Na stronach gazetki można znaleźć również różnego rodzaju akcje tematyczne, np. zakup na raty z pierwszą ratą płatną po pół roku. Zresztą raty w RTV EURO AGD praktycznie cały czas wynoszą 0%, co zdecydowanie wyróżnia ofertę sklepu na tle konkurencji. Na ogół gazetki mają charakter ogólnopolski, ale zdarzają się również lokalne wydania. Dzieje się tak np. z okazji otwarcia nowego sklepu RTV EURO AGD w danym mieście.

Oferta sklepu

W asortymencie sklepu znajdują się produkty wszystkich najważniejszych producentów polskich i zagranicznych. Każdy w sklepie znajdzie to, czego potrzebuje. Wybór sprzętu audio – wideo, AGD, komputerowego, telekomunikacyjnego, fotograficznego, czy armatury kuchennej i różnych akcesoriów jest ogromny. Oferta przeznaczona jest zarówno dla zwykłych klientów, jak i tych bardziej wymagających. Dostępność towaru w poszczególnych sklepach sprawdzić można na stronie internetowej, a następnie go zarezerwować i odebrać w sklepie za godzinę. Zamówienia przyjmowane są także telefonicznie pod ogólnopolskim numerem infolinii 855 855 855. Dodatkowo można zamówić dostawę towaru do domu, a także wniesienie sprzętu i montaż – np. zmywarki, czy telewizora.

Promocje i okazje

Rabaty i promocje mają miejsce w RTV EURO AGD praktycznie przez cały rok. I to nie tylko raty 0%, ale i różnego rodzaju obniżki i akcje, takie jak np. nocne przeceny na stronie internetowej, kilkudziesięcioprocentowe zniżki przy zakupie kilku artykułów, hity dnia, czy rabaty last minute. Przy okazji zakupów w RTV EURO AGD warto zapisać się na newsletter i założyć konto klienta na stronie internetowej sklepu. Dzięki temu można otrzymywać na maila oraz telefon informacje o bieżących i dodatkowych promocjach – niektóre z nich są spersonalizowane, jak chociażby rabat z okazji urodzin klienta. Na takim koncie jest również historia naszych zakupów, a także możliwość rejestracji paragonów, To szczególnie może się przydać, kiedy np. w razie reklamacji jakiegoś towaru, nasz papierowy paragon gdzieś się zawieruszył.

Poprzedni
Następny