GAZETKA ROSSMANN

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

ROSSMANN

Aby zobaczyć więcej

Skorzystaj z najnowszych ofert jednej z największych sieci drogeryjnych w Europie – Rossmann. To na ten moment aż 700 aktywnych placówek, a wciąż otwierane są nowe na terenie całego kraju!

Rossmann – gazetka promocyjna

Asortyment drogerii, przedstawiany zarówno w gazetce promocyjnej, jak i wszystkich innych kanałach sprzedaży, można podzielić na artykuły perfumeryjne oraz drogeryjne. Rossmann cieszy się ogromną popularnością ze względu na posiadanie w sprzedaży kilkunastu tysięcy artykułów powszechnie znanych i renomowanych marek zarówno polskich, jak i zagranicznych. Asortyment obfituje w produkty do makijażu twarzy, pielęgnacji i higieny, ale także do stylizacji i koloryzacji włosów. Wśród powszechnie uznanych produktów Rossmanna możemy znaleźć perfumy, mini produkty idealne w każdą podróż, ale też artykuły i żywność dla dzieci. Warto wiedzieć, że na ostatnią z wymienionych kategorii można uzyskać stałe rabaty dzięki atrakcyjnej ofercie sklepu, jaką jest program Rossnę! stworzony specjalnie dla obecnych oraz przyszłych rodziców.

e-drogeria, czyli zakupy online

Rossmann zachęca także do skorzystania z oferty, którą można znaleźć na stronie internetowej sklepu. To tam można złożyć zamówienie, które zostanie dostarczone prosto pod drzwi przez kuriera lub odebrać je bezpośrednio w sklepie z możliwością darmowej przesyłki. Zakupy można zrobić także za pomocą aplikacji mobilnej, która jest nieodłącznym elementem każdego Klienta tej drogerii. To dzięki niej bowiem można zgarnąć najbardziej atrakcyjne rabaty, czyli m.in. organizowane cyklicznie 2+2 na artykuły z danej kategorii czy -55% na kosmetyki do makijażu. Posiadanie aplikacji umożliwia założenie własnej karty, na której zbierane są punkty za każdym razem, gdy zostanie dokonany zakup. 1 zł = 1 punkt. Im więcej punktów zdobędziesz w ciągu roku, tym atrakcyjniejsze rabaty jesteś w stanie za nie otrzymać!

Magazyn “Skarb”

Nie każdy o tym wie: Rossmann stworzył swoją własną gazetę „Skarb”, w której pojawiają się nie tylko promocje jak w klasycznych gazetkach, ale też rozbudowane materiały prasowe w postaci wywiadów, porad czy artykułów. W „Skarbie” można znaleźć także research dotyczący propozycji nowości na rynku kosmetycznym – w ten sposób nic Cię nie ominie! Magazyn jest miesięcznikiem wydawanym bezpłatnie przy płatności za zakupy przy kasie. Warto jednak wiedzieć, że „Skarb” można przeglądać także online w serwisie internetowym Rossmanna.

Warto z kartą!

Na pytanie, czy warto posiadać aplikację mobilną Rossmann, odpowiadamy: oczywiście, że tak! To właśnie dzięki niej umożliwione zostają wspomniane wcześniej rabaty oraz okazje do skorzystania, ale także powiadomienia przy każdej obniżce cen Twoich ulubionych produktów. Wystarczy stworzyć listę must have drogeryjnych kosmetyków, którą już zawsze będziesz mieć przy sobie!

Poprzedni
Następny