GAZETKA PEPCO

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

PEPCO

Aby zobaczyć więcej

Pepco to sieć dyskontów działająca na terenie Europy. Powstała pod koniec poprzedniego wieku w Polsce jako oddział firmy brytyjskiej Brown&Jackson, a dokładniej w 1999 roku. Początkowo firma funkcjonowała pod marką L-stretcher, aż do czasu zmian kapitałowych w spółce, kiedy to w 2004 roku firma została przejęta przez inną – Pepkor. Stąd też wzięła się aktualna nazwa dobrze nam znanej marki. Jeszcze w tym samym roku powstało 14 sklepów w różnych polskich miastach m.in. Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań. W 2013 firma wkroczyła na nowe rynki za granicą – Czech i Słowacji, a za kolejne dwa lata pojawiła się również w Rumunii i na Węgrzech. Kolejne lata, aż do teraz to dalsze sukcesy firmy m.in. otwarcie tysięcznego sklepu, ekspansja na rynek litewski, słoweński, chorwacki, łotewski, estoński i bułgarski. Aktualnie firma zmierza w kierunku liczby 2 tysięcy sklepów łącznie we wspomnianych krajach europejskich.

Pepco – przyjazny dla rodziny i środowiska

Dyskont cieszy się uznaniem zwłaszcza wśród rodzin, gdyż mogą liczyć tu na asortyment w wyjątkowo okazyjnych i niskich cenach, jakich nie znajdują u konkurencji. Klienci Pepco mogą się zaopatrzyć w najpotrzebniejsze artykuły takie jak odzież męska, damska, czy dziecięca i akcesoria do użytku domowego oraz wszelakie dekoracje. Marka dba również nie tylko o zadowolenie klientów, ale o otoczenie i środowisko. W sklepach stosowane jest energooszczędne oświetlenie LED, sprzedawane reklamówki powstałe z recyklingu. Przy kasach można zostawić również zużyte baterie, które klient przy okazji zakupów może zostawić. Marka rozwija się tak, by była ona przyjazna zarówno dla swoich pracowników, dla klientów, jak i środowiska. 

Aplikacja mobilna Pepco

Każdy, kto posiada swój prywatny smartfon może w zupełności za darmo ściągnąć aplikację przygotowaną przez Pepco zarówno na Androida, jak i system iOS. Każdy posiadacz aplikacji może zapoznać się z ofertą sklepu, zaczerpnąć inspiracji i pomysłów na wykorzystanie produktów marki w domu. Ciekawym pomysłem jest nagradzanie najlepszych inspiracji dodanych przez klientów. Bony wygrane w konkursie można wykorzystać na zakupach w Pepco. W aplikacji znajduje się również wirtualna gazetka, dzięki czemu klienci będą mieli zawsze pod ręką informacje o nowej ofercie, czy promocjach. 

Pomoc charytatywna

Społeczność pracowników Pepco angażuje się również w liczne akcje charytatywne. Marka jest partnerem fundacji charytatywnych takich jak Fundacja Pomocy Dzieciom, Organizacji SOS Children’s Villages, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci i aktywnie uczestniczy w ich akcjach. Pepco organizuje również swoje własne akcje pomocy społecznej i wolontariat, a także uczestniczy w popularnych akcjach typu “Pełna Paczka”. 

Liczne nagrody i wyróżnienia 

Dzięki mocnemu zaangażowaniu firmy w rozwój marki została ona wielokrotnie nagrodzona różnymi tytułami. Pepco może się pochwalić m.in. dwukrotnym zwycięstwem podczas gali Retailers’ Awards, w 2014 w kategorii Discount Retailer of the Year, natomiast w 2016 w kategorii Best Expansion, aż czterokrotnym wyróżnieniem Gwiazdy Jakości Obsługi co roku od 2017, czy kilkukrotnym wyróżnieniem Super Marki, które przyznawane jest firmom na polskim rynku za innowacyjność, rozwój i jakość. 

Poprzedni
Następny