GAZETKA LIDL

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

Aby zobaczyć więcej

Lidl to niemiecka sieć sklepów, oferująca towary w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Zachodni dyskont posiada ponad 700 sklepów na terytorium Polski, co czyni go jednym z najbardziej rozpoznawalnych marketów średniej wielkości. Początki działalności przedsiębiorstwa datowane są na lata 30. XX wieku.

Początki Lidla

W 1930 w niemieckim Neckaruslm założono profesjonalną hurtownię produktów żywnościowych. Do dziś w tamtej miejscowości Lidl posiada swoją międzynarodową siedzibę. Pierwszy sklep Lidla powstał w Poznaniu w 2002 roku. Przez niespełna 20 lat funkcjonowania firmy, dokonała ona ekspansji na rynek Europy Wschodniej, ale także i przekroczyła ocean – sklepy Lidl powstały także w Stanach Zjednoczonych.

Dbałość o klienta i pracowników

Polityka kadrowa Lidla opiera się na pięciu zasadach zarządzania. Ich stosowanie w praktyce ma być korzystne dla trzech zainteresowanych stron – klientów, pracowników oraz samego przedsiębiorstwa. Wśród tych punktów można wymieniać doskonalenie i skuteczność, odpowiedzialność, komunikację, zaufanie oraz rozwój pracowników. Ten ostatni ma szczególne znaczenie w kontekście zwiększania zadowolenia klientów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze klienci wykonujący zakupy w niemieckim dyskoncie czują się pewniej i bardziej komfortowo.

Promocje i obniżki w Lidlu

Lidl bardzo często udostępnia promocyjne katalogi, także o charakterze tematycznym. Niemal cały czas obowiązują promocje na określoną liczbę asortymentów dostępnych na sklepowych półkach. Wszystkie dostępne promocje można sprawdzać na niniejszej stronie poświęconej gazetkom promocyjnym Lidla. A jest co śledzić, ponieważ obniżki cen dotyczą nie tylko produktów żywnościowych. Coraz częściej Lidl oferuje także produkty takie jak ubrania, narzędzia, urządzenia AGD czy zabawki dla dzieci. Określonym grupom produktów poświęcone są tematyczne katalogi, bądź rubryki w tradycyjnych gazetkach reklamowych. Pozwala to klientom na łatwe i szybkie zorientowanie się co do obowiązujących obniżek.

Tematyczne artykuły w Lidlu

Marka Lidl oferuje także specjalne produkty premium, które umieszczone są w tematycznych strefach na terenie sklepów. Tym samym klient może poznać najlepsze smaki kuchni greckiej, amerykańskiej czy meksykańskiej. Oferta tych artykułów jest zmienna i niektóre artykuły dostępne są jedynie przez określony czas. Aby przekonać się, jakie produkty premium są w aktualnej ofercie Lidla, warto zerknąć do aktualnych gazetek promocyjnych. W nich znajdują się obecne promocje, obniżki a także dodatkowe możliwości przygotowane dla klientów. Wśród opcji dodatkowych klienci dostają możliwość zainstalowania wygodnej aplikacji Lidl Plus na swój smartfon. Korzystanie z wirtualnej karty umożliwia oszczędzanie pieniędzy, poprzez korzystanie z dedykowanych obniżek przeznaczonych tylko dla użytkowników aplikacji.

Poprzedni
Następny