GAZETKA LEWIATAN

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

Aby zobaczyć więcej

Lewiatan jest zawsze obok, to jeden z największych sklepów spożywczych w Polsce, typu franczyzaGrupa jest częścią ogromnej Grupy Eurocash. 

Historia

Sieć sklepów powstała w 1994 roku, jej twórcą był Waldemar Nowakowski. Stosunkowo niedawno, lecz może pochwalić prężną działalnością wielu punktów, na obecną chwilę funkcjonuje ich 3200, są one umiejscowione na terenie całej Polski, średni bilans osób zatrudnionych to około 25000 pracowników.

W obecnej chwili stanowisko prezesa piastuje Wojciech Kruszewski. 

Czy nazwa jest przypadkowa? Wiele osób zapewne tak myśli, jednak zgłębiając historię, możemy dowiedzieć się, że jest to po prostu nawiązanie do istniejącego w okresie międzywojennym “Centralnego Związku Polskiego Przemysłu, Górnictwa, Handlu i Finansów Lewiatan”. Lewiatan Holding kontynuuje tradycje. 

Jak już wcześniej wspomniano  Polska Sieć Handlowa Lewiatan została utworzona w 1994 roku, miała ona za zadanie zrzeszać kupców, którzy prowadzili działalność handlową. Spółka ma za główny cel konkurowanie z sieciami nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. 

Rok 1996 to czas zmian, rozpoczęto tworzenie sieci, która opierała się na franchisingu, a także został utworzony kanał łączący z sobą detal i hurt. W tym roku pojawiły się także pierwsze umowy dotyczące wspólnego handlu, polityki zakupowej oraz logistyki. Zwieńczeniem całości było stworzenie jednolitych standardów, co skutkowało powstaniem ogromnej, jednej sieci. 

[b]Marka własna Lewiatan dla każdego[/b]

Kolejny duży krok to oczywiście wprowadzenie na rynek produktów marki własnej, proces ten został przeprowadzony w 2001 roku. Każdy kto chciałby zaoszczędzić trochę grosza może skorzystać z produktów. Doskonałą jakość, jednakże sporo niższa cena. Wśród wielu produktów, które można spotkać na sklepowych półkach konsumenci odnajdą artykułu spożywcze, jak soki, mąka, przetwory. Jednakże to nie wszystko, klienci sklepu Lewiatan odnajdą także szereg artykułów chemicznych oznaczonych marką Lewiatan. 

Gazetka promocyjna

Sieć Lewiatan dla swoich klientów stworzyła gazetkę promocyjną, oferta skierowana do każdego. Co tydzień pojawia się szereg  bardzo atrakcyjnych artykułów, nie tylko marki Lewiatan, ale także znanych producentów w całej Polsce. Plakat promocyjny to dodatkowe kilka produktów, które poszerzają ciekawą ofertę cenową. Gazetka promocyjna dostępna jest nie tylko w wersji papierowej, ale także elektronicznie. Wystarczy skorzystać z głównej strony Spółki Lewiatan, by sprawnie odnaleźć interesującą nas kwestię. 

Karta Lewiatan

Podążając za nowoczesnością Lewiatan stworzył dla swoich indywidualnych klientów program lojalnościowy. Karta Lewiatan, to jest to co każdy klient powinien posiadać w swoim portfelu. A wystarczy tak niewiele, by kolejne zakupy były dużo tańsze, Otrzymane bony z łatwością wykorzystasz przy następnej transakcji.

Warto zerknąć na ofertę sklepu Lewiatan, by przypadkiem nie przegapić atrakcyjnej promocji, która zachęci do regularnych zakupów. A jest na co czekać. Osoby zainteresowane lokalnym produktem na pewno odnajdą coś dla siebie. Lewiatan od pewnego czasu współpracuje z lokalnymi przedsiębiorstwami, może akurat Tobie lub Twojej rodzinie połączyć siły z marką Lewiatan.

Poprzedni
Następny