GAZETKA LEROY MERLIN

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

LEROY MERLIN

Aby zobaczyć więcej

LEROY MERLIN jest międzynarodową siecią sklepów, oferującą swoim klientom niezwykle szeroki asortyment produktów przydatnych zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Bardzo różnorodna oferta sprawia, że w sklepie każdy znajdzie coś, czego w danym momencie szuka.

Krótka historia LEROY MERLIN 

LEROY MERLIN to sieć powstała we Francji, 1923 roku. Początkowo był to jeden jedyny sklep założony przez Adolfa Leroy’a. który nosił nazwę Stocks Americains. Dostępność wielu produktów, które do tej pory nie były w zasięgu mieszkańców niewielkiego francuskiego miasteczka Noeux les Mines sprawiła, że sklep bardzo szybko zyskał na popularności, zwiększył swój asortyment i obszar działania. Warto przy tym wspomnieć o tym, że to właśnie Leroy jako pierwszy sprzedawca wprowadził możliwość dowozu zakupionego w sklepie asortymentu w obszarze 100 kilometrów od jego ulokowania. Leroy był człowiekiem niezwykle przedsiębiorczym i przemysłowym, nic więc zaskakującego w tym, że w dość krótkim czasie z niewielkiego lokalnego sklepiku zbudował wielkie i sprawnie działające imperium.

Oferta LEROY MERLIN

Budując czy remontując swój dom, w LEROY MERLIN można zakupić niemal wszystko, począwszy od materiałów budowlanych, a kończąc na różnego rodzaju dekoracyjnych elementach. Ponadto sklep ma także bardzo szeroką ofertę narzędzi, mebli czy akcesoriów ogrodowych. Duży wybór produktów w rozsądnych cenach jest czymś, co przyciąga do sieci sklepów mnóstwo osób, zachwyconych tak dużą możliwością wyboru i zakupu niemal wszystkiego w jednym miejscu. Osoby nie mające zbyt wielkiego pomysłu na aranżację wnętrz mogą w LEROY MELIN skorzystać także z usługi projektowania wnętrz. Ponadto pracownicy sklepu pracujący na poszczególnych działach oferują fachowe doradztwo, dzięki czemu wybór odpowiednich produktów będzie jeszcze łatwiejszy. Kupione produkty można odebrać samodzielnie, bądź w przypadku ich dużych gabarytów zamówić dostawę pod wskazany adres w dogodnym czasie.

LEROY MERLIN online

Od pewnego czasu w sieci możliwe jest także realizowanie zakupów online bądź przez telefon. Dostawa realizowana jest jak najszybciej jest to możliwe, z możliwością dowozu pod wskazany adres bądź samodzielnego odbioru w wybranym sklepie. To niezwykle wygodne rozwiązanie, tym bardziej, że w tym przypadku sieć oferuje swoim klientom możliwość bezterminowego zwrotu zakupionych produktów.

Gazetka LEROY MERLIN

Warto śledzić na bieżąco promocyjne gazetki LEROY MERLIN , gdyż bardzo często pojawiają się atrakcyjne okazje, pozwalająca na zakup wielu produktów do domu czy ogrodu po niezwykle korzystnych cenach. Warto regularnie śledzić promocję szczególnie planując budowę bądź remont – w takim przypadku będąc na bieżąco z promocjami LEROY MERLIN można kupić tanio mnóstwo rzeczy, oszczędzając przy tym nieco gotówki. Sklepy otwarte są do bardzo późnych godzin wieczornych, aby każdy mógł zrobić zakupy w dogodnym dla siebie czasie.

Poprzedni
Następny