GAZETKA HEBE

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

HEBE

Aby zobaczyć więcej

Hebe to wyjątkowa sieć drogerii, udostępniająca klientom szeroki wybór kosmetyków. Pierwsza drogeria Hebe otworzyła się w Warszawie w 2011 roku; od tamtej pory powstało ponad 230 sklepów w całej Polsce, a także drogeria internetowa. Hebe jest częścią grupy Jeronimo Martins. Nasze hasło to “Zdrowie i piękno” – pozwól nam zadbać o nie dla Ciebie!

Hebe – kosmetyki jak nigdzie indziej

Hebe, jako jedna z pierwszych polskich drogerii, wprowadziła na krajowy rynek kosmetyki koreańskie, rozpoczynając utrzymujący się aż do dziś trend w kosmetyce. W stałej ofercie znajdują się produkty takich znanych koreańskich marek, jak Holika Holika, skin79, Benton, Lomi Lomi, oraz wiele innych. Produkty koreańskie odniosły tak niesamowity sukces między innymi dzięki starannie dobranym, naturalnym składom. Koreańskie żele do mycia, kremy, słynne już maseczki w płachcie i kosmetyki do makijażu – pudry i kremy BB, odpowiedzialne za idealną cerę Koreanek, dzięki drogeriom Hebe mogą zadbać o piękno również Twojej skóry.

W ofercie drogerii Hebe znajdziesz duży wybór produktów wegańskich, zatwierdzonych certyfikatami – między innymi Vegan Society, oraz dermokosmetyki, silnie skoncentrowane, ale delikatne produkty łączące funkcje leku i kosmetyku. To, co wyróżnia Hebe na tle innych polskich drogerii, to dostępność wielu niszowych marek kosmetycznych, które rzadko są oferowane w sprzedaży stacjonarnej. Niektóre marki współpracujące z Hebe zapewniają produkty na wyłączność – nie dostaniesz ich w żadnej innej drogerii! Miłość do kosmetyków wyrażamy także poprzez kreację naszych własnych marek: Hebe Professional, Hebe Cosmetics, by hebe i Hebe Basic, w których oferujemy akcesoria i kosmetyki do makijażu, w tym starannie zaprojektowane pędzle.

Gazetka Hebe – trzymaj rękę na pulsie!

Gazetka Hebe, dostępna również online na stronie hebe.pl, to najlepszy sposób na zapoznanie się z aktualnymi promocjami i nowościami dostępnymi w sprzedaży. Znajdziesz w niej promocje na produkty z poszczególnych działów – makijaż, akcesoria, twarz, ciało i higiena, włosy, zapachy, dzieci, zdrowie – ale również cotygodniowe obniżki poszczególnych marek i grup kosmetyków. Gazetka Hebe ukazuje się co tydzień, więc nie zapomnij o regularnym jej sprawdzaniu, by nie przegapić żadnej interesującej Cię okazji!

Pozostańmy w kontakcie

W Hebe zależy nam na regularnym kontakcie z klientami. Dlatego stworzyliśmy magazyn Hebe, w którym od lipca 2019 roku piszemy o modzie, urodzie i lifestyle, oraz wszystkim, co interesuje naszych klientów. Żeby jeszcze bardziej ułatwić zakupy, stworzyliśmy aplikację mobilną Hebe, dzięki której uzyskasz dostęp do elektronicznej karty lojalnościowej Hebe, łatwych zakupów on-line w telefonie, wyszukiwania najbliższej drogerii, powiadomień o statusie Twojego zamówienia, a także do skanera z informacją na produkcie. W razie jakichkolwiek pytań na stronie internetowej hebe.pl możesz zawsze porozmawiać z naszym konsultantem.

 

Poprzedni
Następny