GAZETKA DOUGLAS

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

DOUGLAS

Aby zobaczyć więcej

DOUGLAS to jedna z najpopularniejszych europejskich sieci perfumerii. To niemiecka marka, która aktualnie funkcjonuje w 21 państwach na terytorium Europy oraz w Stanach Zjednoczonych. Jej siedziba mieści się w Hagen, a pełna nazwa brzmi następująco – Parfümerie Douglas GmbH.

Początki perfumerii DOUGLAS

Dziś DOUGLAS kojarzy się z pięknem, elegancją i starannie wyselekcjonowanym asortymentem, który składa się z kosmetyków przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Początki przedsiębiorstwa datowane są na 1821 rok, kiedy to John Sharp Douglas, mydlarz szkockiego pochodzenia, otworzył własną fabrykę artykułów kosmetycznych mieszczącą się w Hamburgu. Wysoka jakość i solidne wykonanie szybko zjednały mu sympatię i zainteresowanie ogromnej rzeszy klientów, a uczestnictwo w wystawie mydeł w Londynie w 1851 roku przyniosło mężczyźnie światową sławę. Biznes przejęli synowie Douglasa, a następnie Anna i Maria Carstens, które w 1910 r. nadały marce nazwę Douglas i przekształciły ją w perfumerię z prawdziwego zdarzenia. Firma znakomicie rozwijała się na terenie Niemiec, by następnie rozpocząć działalność także w takich krajach jak: Austria, Francja, Szwajcaria, Portugalia i Hiszpania. Dziś perfumerie znajdziemy również w Polsce, Czechach, Chorwacji, Monako czy w Bułgarii.

Bogata i różnorodna oferta

W czym tkwi sekret tej perfumerii? Z pewnością w kompleksowym charakterze oferty, która jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdują się w niej zarówno tak podstawowe produkty jak żele i pianki pod prysznic, akcesoria do włosów i środki do higieny jamy ustnej, jak i luksusowe kosmetyki znanych światowych marek. Intensywne perfumy o wielu intrygujących nutach zapachowych dodadzą pewności siebie i atrakcyjności. Kremy i maseczki bazujące na naturalnym bogactwie zadbają o pielęgnację skóry, a szminki, tusze do rzęs i cienie do powiek pozwolą na wyczarowanie efektownego makijażu. Warto podkreślić, że oferta perfumerii jest systematycznie poszerzana, aby odpowiedzieć na potrzeby rynku. Dzięki temu DOUGLAS to także miejsce, w którym można znaleźć suplementy diety, kosmetyczki, a także klasyczną biżuterię. Bez trudu zdobędziemy tam wszystko, co potrzebne do kompleksowego zatroszczenia się o swoje ciało.

Wysoka jakość i pełen profesjonalizm

DOUGLAS to nowoczesna sieć perfumerii, która dokłada wszelkich starań aby umożliwić swoim klientkom i klientom podkreślenie atutów i zatuszowanie ewentualnych mankamentów. Bardzo często przeprowadza atrakcyjne promocje i prowadzi korzystny program lojalnościowy dla konsumentów. Duża liczba stacjonarnych perfumerii sprawia, że marka jest dostępna dla wielu osób. Na dodatek przedsiębiorstwo prowadzi również sprzedaż internetową, co pozwala na robienie zakupów każdego dnia i o każdej porze.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące aktualnej oferty marki DOUGLAS można znaleźć w gazetkach promocyjnych. To one pozwolą być na bieżąco z najbardziej atrakcyjnymi ofertami zdobywać luksusowe produkty w atrakcyjnych cenach. 

Poprzedni
Następny