GAZETKA DELIKATESY CENTRUM

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

DELIKATESY CENTRUM

Aby zobaczyć więcej

Delikatesy centrum jest sklepem oferującym produkty za równo najlepszych marek na rynku, oraz lokalnych producentów i dostawców. W gazetkach promocyjnych znajdziesz produkty spożywcze, kosmetyki, chemie, czy świeżą żywność. Gazetka “Delikatesy Centrum” to nie tylko zbiór produktów dostępnych w sklepie, ale również seria “smaki tygodnia” zawiera ona przepisy na pyszne potrawy składające się ze składników, które bez większych problemów odnajdziesz w sklepie. W gazetkach są państwo w stanie odnaleźć interesujące was promocje bez większego wysiłku, a to wszystko ze względu na przejrzystą i estetyczną szatę graficzną, którą oferuje nam gazetka. Nie zapominajmy również

Delikarta i inne usługi

Delikarta jest wyjątkową okazją dla osób często odwiedzających “delikatesy centrum” dzięki delikarcie są państwo w stanie oszczędzić wiele pieniędzy na codziennych zakupach, delikarta oferuje m.in. Niższe ceny poszczególnych produktów, Dedykowane kupony promocyjne wyłącznie dla posiadaczy delikarty, oferty specjalne. Delikatesy Centrum jako sieć obyta z obecnymi trendami postanowiła stworzyć zarówno mobilną wersje delikarty, dzięki której jesteście w stanie monitorować swoje wydatki, tworzyć listy zakupowe, czy zyskać dodatkowe promocje. Delikatesy Centrum oprócz delikarty oferują wiele innych usług takich jak: możliwość płatności bonami Sedexo i Accor, oraz kartami płatniczymi, doładowania telefonów, opłaty rachunków, Zakup doładowań PaySafeCard, możliwość zagrani w LOTTO, Czy program CashBack dzięki czemu są państwo w stanie wypłacić w sklepie pieniądze o maksymalnej wartości dwustu złotych.

Własne marki Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum jako sklep nie odstający jakością od konkurentów postanowił zainwestować w swoje własne marki tj. Twoja Delicja, oraz Dobry Wybór. Marki te są cenowo dostępne dla większości osób, a zarazem nie jakością nie ostają od najlepiej nam znanym firm. Dzięki własnym markom osoby odpowiedzialne za Delikatesy Centrum udowodniły swoim stałym klientom, jak i tym potencjalnym, że nie różnią się wiele od dobrze znanych nam wielkich supermarketów – wszystko to co tam znajdziemy również w sklepie Delikatesy Centrum, który powierzchnią nie dorównuje żadnemu z popularnych supermarketów, natomiast świetnie wypada na ich tle jeśli mowa o stosunku cena do jakości danego produktu. W sklepie jesteśmy w stanie znaleźć produkty oznaczone znakiem “Wybrane Przez Delikatesy Centrum” Są to produkty unikalne dal tej sieci. Są one najwyższej jakości, oraz podlegają one kontroli przez dział jakości, oraz produkowane przez zaufanych dostawców. Produkty Spod szyldu “Dobry Wybór” są produktami o wysokiej jakości lecz ich cena znacznie różni się od ich zamienników popularnych marek, produkty “Dobry Wybór” są o wiele tańsze nie odbiegając przy tym jakością!

Poprzedni
Następny