GAZETKA CASTORAMA

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

CASTORAMA

Aby zobaczyć więcej

Castorama pomoże każdemu postawić, odbudować oraz wyposażyć dom i ogród w idealny, prosty oraz niedrogi sposób. Spółka Castorama pochodzi z Francji oraz jest największą siecią DIY (zatem sklepów handlu detalicznego do majsterkowania, remontu oraz budowy) w Polsce. Sieć cieszy się na rynku krajowym wielką sławą – ma jedną spośród najtańszych oraz największych propozycji produktowych w kraju z dużymi kuponami, upustami oraz okazjami w gazetkach rabatowych. Klient odnajdzie tam wygodne oraz popularne artykuły do budowy oraz remontu, jakie są dobrej klasy.

Informacje o sieci handlowej
W 1969 roku Castorame założył Christian Dubois w Englos we Francji. Było to sklep wielkopowierzchniowy z produktami do reperowania. 20 lat później na obszarze Francji było już 80 sklepów. Rozbudowa Castoramy na Europę zaczęła się w 1988 roku, w którym to roku uruchomiono pierwszy sklep we Włoszech. Castorama Polska Sp. z o.o. została otwarta w 1994 roku, natomiast własny pierwszy sklep sieć uruchomiła w 1997 roku w Warszawie Włochy. Teraz w Polsce jest prawie 72 sklepów.

To niekwestionowany prowadzący na naszym rynku jeżeli idzie o sieci marketów DIY. W naszym kraju znajduje się teraz 69 sklepów należących do sieci. Castorama należy do firmy Kingfisher, jaka jest posiadaczem sieci marketów Brico Dépôt. Większość polaków tylko w Castoramie urządza własne mieszkania oraz domy ze względu na jakość oraz wartości artykułów proponowanych poprzez sieć. Pierwszą Castoramę otwarto przy ulicy Popularnej w Warszawie oraz to zaczęło rozwój owej firmy w naszym kraju. Należałoby zobaczyć obecną propozycję gazetek promocyjnych Castoramy by odnaleźć doskonałej klasy artykuły w niewygórowanej cenie!

Propozycja sklepów Castorama: artykuły budowlano – remontowe oraz produkty wykończeniowe
Sklep Castorama ma we własnej propozycji niezwykle duży dobór produktów budowlanych, takich jak: pustaki, pokrycia dachowe, płyty gipsowo – kartonowe, izolacja termiczna itp. Również, asortyment Castoramy obejmuje także elementy instalacji hydraulicznych, elektrycznych, kominkowych lub wentylacyjnych. W sklepach sieci można odnaleźć dodatkowo artykuły wykończeniowe, pomiędzy innymi, tapety, farby ścienne, wanny, natryski, armaturę łazienkową i płytki. Castorama oferuje również rozmaitego typu urządzenia i artykuły dedykowane do wykorzystania w ogrodzie.

Promocje
Promocje Castorama to prosty, doświadczony oraz efektywny sposób na oszczędzanie – produkty budowlane oraz nowoczesne meble mogą kosztować dość dużo, natomiast z obniżką ich wartości są już zdecydowanie bardziej zadowalające. Gazetki Castorama więc są odpowiednie do tego, by zobaczyć, jak teraz wygląda obecna propozycja Castorama oraz dobrać sobie takie ulgi, jakie jak najlepiej wpłyną na Twoje oszczędności w portfelu. Promocje Castorama są zazwyczaj dokładnie pomyślane, pozwolą na gruntowne zmiany oraz remonty po niższych cenach dla każdego, kto sprawdzi, jak wygląda obecna gazetka Castorama.

Poprzedni
Następny