GAZETKA CARREFOUR

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

CARREFOUR

Aby zobaczyć więcej

Postaw na francuską jakość i sprawdź, co do zaoferowania ma dla Ciebie sieć hipermarketów i sklepów Carrefour! Oddziały tej spółki znajdują się na całym świecie także w postaci mniejszych sklepów pod nazwą Carrefour Express oraz Carrefour Market.

Zasługujesz na najlepsze z Carrefour

Puentą każdej reklamy sieci Carrefour są słowa „to wszystko dla Ciebie”. Dzięki temu każdy Klient ma świadomość, że to specjalnie dla Niego są przygotowywane cotygodniowe rabaty i promocje, z których może skorzystać na rodzinnych zakupach! Koniecznie szukaj ofert oznaczonych logiem „Supercena” lub „Superoferta” – to najbardziej atrakcyjne ceny danego tygodnia, dlatego spiesz się z ich wykorzystaniem. Carrefour to jednak nie tylko kuszące promocje – to też miejsce rodzinnego ciepła, w którym można znaleźć najpiękniejsze prezenty czy ozdoby świąteczne. Koniecznie sprawdź ofertę dostępnych sprzętów AGD, w które możesz zaopatrzyć swoje mieszkanie.

Produkty własne – marka Carrefour

Na pewno nieraz spotkaliście się z produktami, które są oznaczone marką konkretnego sklepu zamiast powszechnie znaną firmą dostępną w każdym miejscu. Warto zaznaczyć, że to właśnie produkty marki własnej Carrefour mają stosunkowo niską cenę, a jakość porównywalną z pozostałymi, markowymi produktami dostępnymi za wyższą kwotę! Pod marką Carrefour znajdziemy nie tylko produkty spożywcze, ale także tekstylia czy prezenty, a zatem wszelkie artykuły sezonowe. Jako że firma dba o każdego swojego Klienta, poszerzyła swój asortyment także o żywność bezglutenową oraz BIO. Pamiętaj, „to wszystko dla Ciebie”!

Mobilna aplikacja „Mój Carrefour”

Szukasz czegoś, co ułatwi Ci codzienne zakupy, pozwalając zapomnieć o noszeniu papierowej listy zakupów stworzonej na szybko przed wyjściem? Koniecznie zainstaluj aplikację „Mój Carrefour”! To nie tylko okazja na sprawdzenie świetnych promocji – to możliwość stworzenia własnych list zakupowych w aplikacji mobilnej! Co więcej, dzięki niej można także skorzystać z płatności mobilnych, co w dzisiejszych czasach jest ogromnym ułatwieniem – w końcu każdemu zdarza się zapomnieć portfela na zakupy, ale telefon jest z nami zawsze. W aplikacji znajdziesz także niepowtarzalne kupony, których nie zobaczysz w żadnej gazetce!

e-sklep – Carrefour przez Internet

Zdecydowanie wolisz robić zakupy online zamiast przeciskać się przez kilometrowe kolejki w sklepach? Teraz jest to możliwe! Sklep online www.ecarrefour.pl pozwala na złożenie zamówienia sprzed ekranu komputera czy telefonu i dostarczenie go pod Twoje drzwi. Oczywiście, w grę wchodzą przede wszystkim artykuły spożywcze, ale także kosmetyki, produkty dla dzieci czy zwierząt i artykuły AGD! Wszelkie zamówienia są realizowane od poniedziałku do niedzieli, a dodatkową wygodą jest możliwość wyboru najdogodniejszej formy płatności: gotówka, przelew, karta płatnicza lub podarunkowa.

Poprzedni
Następny