GAZETKA BIEDRONKA

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

Aby zobaczyć więcej

Biedronka to największa sieć sklepów detalicznych w Polsce. Fakt ten potwierdza zarówno liczba posiadanych przez firmę marketów, których obecnie na terenie kraju funkcjonuje ponad 3 tysiące, jak i wielkość rocznego przychodu generowanego przez tę sieć handlową. Na polskim rynku marka istnieje już blisko 25 lat, posiadając swoje sklepy w ponad 1100 miastach i miejscowościach. Logo marki to czerwona biedronka z siedmioma czarnymi kropkami i białą, uśmiechniętą główką obok umieszczonej na żółtym tle czerwonej nazwy firmy wraz z popularną dewizą „Codziennie niskie ceny”, napisaną czarnym kolorem.

Dobra jakość i atrakcyjne ceny

Swoją pozycję na rynku Biedronka wypracowała dzięki strategii oferowania klientom wysokojakościowych produktów w niskich cenach. Na asortyment sieci składają się artykuły spożywcze (w tym świeża żywność), kosmetyki oraz artykuły przemysłowe. Firma prowadzi współpracę z krajowymi i zagranicznymi producentami, wprowadzając ich towary do własnej oferty. Stałą praktyką jest drukowanie przez sieć gazetek promocyjnych oraz prowadzenie akcji tematycznych oferujących produkty w atrakcyjnych cenach.

Gazetka promocyjna Biedronki

Firma udostępnia swoim klientom dwa wydania gazetki promocyjnej. Pierwsze obejmuje promocje produktów spożywczych i artykułów przemysłowych na dany tydzień, natomiast drugie wydanie pt. „Okazje tygodnia” zawiera inne kategorie produktów, takich jak: sprzęty i akcesoria do domu oraz ogrodu, odzież, zabawki, artykuły biurowe i dekoracyjne, a także drobny sprzęt RTV i AGD. Poza tym marka troszczy się także o sferę kulturalną, proponując swoim klientom interesującą ofertę publikacji książkowych w formie pozycji edukacyjnych, książek dla dzieci, słowników, poradników, czy bestsellerów. Co ważne, sieć oferuje pokaźną liczbę produktów marek własnych, wytwarzanych przez znanych producentów artykułów spożywczych i chemii gospodarczej. Znajdziemy je właśnie w omawianych gazetkach promocyjnych, z których zawartością warto dokładnie się zapoznać, aby nie płacić nadmiernie za zakupy.

Konkursy i akcje specjalne

Ponadto Biedronka organizuje trwające okresowo akcje specjalne, dzięki którym będąc posiadaczem karty podarunkowej lub kuponu można skorzystać z dodatkowych promocji oraz rabatów. Aktualne konkursy można śledzić na stronie internetowej firmy w odpowiedniej zakładce.

Obecność Biedronki w mediach

W swojej strategii promocyjnej marka wykorzystuje m.in. social media, posiadając własny fanpage na Facebooku i kanał w serwisie Youtube. Natomiast dzięki aplikacji mobilnej Biedronki jej użytkownicy mogą śledzić aktualne gazetki promocyjne, odszukać ciekawe przepisy kulinarne oparte o produkty dostępne w sklepach sieci, a także skomponować indywidualną listę zakupów. Ponadto aplikacja umożliwia ustalić lokalizację najbliższego dyskontu Biedronki.

Poprzedni
Następny