GAZETKA AUCHAN

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

AUCHAN

Aby zobaczyć więcej

Auchan to znana i rozpoznawalna sieć hipermarketów w Polsce. Marka uznawana jest również za jedną z wiodących z branży przedsiębiorstw handlowych na całym świecie. Sklepy pod jej szyldem otwierane są od 1961 roku i dostępne dla klientów w 17 krajach, w tym m.in. w Azji (Chiny, Tajwan), w krajach śródziemnomorskich (Włochy, Francja, Hiszpania), a także na wschodzie Europy w tym na Ukrainie. Przedsiębiorstwo jest 11. największym na świecie dystrybutorem żywności. W Polsce pierwszy sklep został otwarty w Piasecznie w 1996 roku, od tego czasu sieć regularnie otwierała kolejne punkty. Od 2017 roku Auchan uruchamia także mniejsze formaty swoich sklepów pod nazwą “moje Auchan”. Łącznie sieć liczy już ponad 4000 sklepów. Siedziba sieci od początku funkcjonowania znajduje się w Croix we Francji.

Niezmienne wartości

Mimo upływu lat oraz dynamicznego rozwoju sieci, jej wartości pozostają niezmienne. Marka bezwzględnie stawia na dobro i zadowolenie zarówno swoich pracowników, jak i klientów. Działalność sieci oparta jest na zrównoważonym rozwoju, w ramach którego do 2025 firma chce przyczynić się do zmiany życia 8 miliardów ludzi na świecie. Za cel przedsiębiorstwo stawia sobie promocję zdrowych, lokalnych produktów, także tych przyjaznych środowisku. W ramach walki z marnotrawieniem żywności sklepy sprzedają żywność z krótkim terminem ważności w dużo niższych cenach. 

Oferta dostosowana do klientów

Sieć Auchan może poszczycić się bogatą ofertą asortymentu. Łącznie w sklepach znajduje się średnio 60 tysięcy produktów reprezentujących różne segmenty, w tym produkty spożywcze, chemiczne, zabawki, meble, RTV czy ubrania. Sieć konsekwentnie rozwija również towar sygnowany marką własną, dzięki czemu klienci mają dostęp do wysokiej jakości produktów w bardzo przystępnej cenie. Ponadto, na powierzchniach zakupowych firma uruchamia własne stoisko z wyrobami mięsnymi, serami oraz świeżymi i mrożonymi rybami. Klienci sieci mogą także korzystać z bogatej oferty produktów na wagę – w tym m.in słodyczy, suszonych owoców czy kawy.

Inwestycja w cyfryzację

Sieć sklepów od lat inwestuje także w cyfryzację biznesu, chcąc tym samym zapewnić najlepsze doświadczenia swoich klientów. Od 2011 roku firma prowadzi sprzedaż produktów online (Auchan direct), dzięki czemu konsumenci mogą zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Zamówiony towar dostarczany jest pod wskazany adres. Ponadto, firma nieustannie rozwija swój program lojalnościowy. “Skarbonka” gwarantuje nie tylko oszczędność za robienie codziennych zakupów, ale otwiera też drogę do dodatkowych, atrakcyjnych kuponów na inne towary. Od niedawna program wspierany jest przez aplikację telefoniczną, która stała się integralną częścią procesu. Dzięki aplikacji klienci mają bieżący dostęp do wirtualnych gazetek Auchan, mogą znaleźć również aktualnie otwarte sklepy, a także pobrać dodatkowe zniżki na zakupy wybranych produktów.

Poprzedni
Następny