GAZETKA ALDI

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

Aby zobaczyć więcej

Aldi jest niemiecką siecią marketów dyskontowych spożywczo-przemysłowych. W Polsce od 2008 r. powstały aż 124 placówki, zatrudniające ponad 2 000 osób. Wciąż powstają nowe sklepy, dzięki którym dostęp do oferty będzie jeszcze prostszy i szybszy.

Gazetka Aldi – “Raz Aldi, zawsze Aldi”

Hasło “Raz Aldi, zawsze Aldi” zostało stworzone wraz z nową kampanią reklamową, której twarzą jest Sonia Bohosiewicz. Nawiązuje ono do jednej z cech marki – “sklepu ulubionych produktów”. W gazetce promocyjnej Aldi możemy znaleźć wszystko to, czego potrzebujemy. Marki własne w sieci sklepów spełniają najwyższe standardy, a jakość produktów jest regularnie kontrolowane w niezależnych instytutach badawczych.

Aldi w sposób szczególny dba o swoich klientów, oferując liczne promocje i rabaty. Opatrzone są one nazwami: “Okazje tygodnia”, “Okazje miesiąca”, “Ale akcja!”, “Hity” wraz z podaniem wysokości obniżki cenowej i okresem jej obowiązywania.

W sieci dyskontów Aldi znajdziemy warzywa i owoce, artykuły spożywcze, pieczywo, napoje, kosmetyki, chemię gospodarczą, produkty dla zwierząt, a także akcesoria domowe i ogrodowe oraz odzież.

Warto również przeglądać katalogi promocyjne z podziałem na dni tygodnia. Dzięki temu można trafić na ciekawe oferty nie tylko produktów pierwszej potrzeby, ale również drobne AGD, akcesoria kuchenne i kosmetyczne, czy pomysły na prezent. śledząc na bieżąco promocje i rabaty mamy pewność, że żadna okazje nie umknie naszej uwadze.

Jeśli więc zależy Ci na wyjątkowo korzystnych ofertach, jakich nie znajdziesz w innych marketach, zajrzyj do gazetki Aldi i odwiedź market, by z nich skorzystać.

Marki własne w Aldi

Aldi oferuje szereg produktów marek własnych, obejmujących nie tylko artykuły spożywcze czy przemysłowe, ale również tekstylia czy zabawki dla dzieci.

Ponieważ Aldi troszczy się o wszystkich klientów, w ofercie nie brakuje również artykułów wegetariańskich, wegańskich, bezglutenowych, bez laktozy, bez cukru, BIO oraz o obniżonej zawartości tłuszczu. Wprowadzony został również asortyment Faitrade.

W gazetce promocyjnej Aldi można znaleźć wszystkie produkty marek własnych w korzystnej cenie.

“Aplikacja Aldi” – gazetka, lista zakupów i książka kucharska w jednym

Mobilna “Aplikacja Aldi” została stworzona po to, aby ułatwić klientom zakupy. Umożliwia nie tylko przeglądanie aktualnych ofert, promocji i rabatów, ale również pozwala stworzyć listę zakupów, dzięki której o niczym nie zapomnimy będąc na miejscu – w sklepie. Możliwe jest również współdzielenie listy. Ty decydujesz, co chcesz kupić, a ktoś inny realizuje zamówienie. Wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy w jednym.

Aplikacja posiada również funkcję przypominania o najbardziej atrakcyjnych ofertach i pozwala wyszukać najbliższy w okolicy sklep.

Tym, co sprawia, że “Aplikacja Aldi” jest wyjątkowa to również książka kucharska, zawierająca kilkaset przepisów. Możemy wybrać przepisy i dodać wszystkie niezbędne składniki do listy zakupów. Dzięki temu nie zaskoczy nas w trakcie gotowania brak któregoś z nich.

Poprzedni
Następny