GAZETKA ABC

Codzienne nowe gazetki i kupony promocyjne

ABC

Aby zobaczyć więcej

ABC to polska sieć handlowa obejmująca ponad 8000 sklepów w całej Polsce. Jest to sieć franczyzowa nastawiona na współpracę z właścicielami niezależnych sklepów zajmujących się sprzedażą detaliczną. Sieć ta została stworzona przez polską spółkę Eurocash. Podstawą współpracy tej sieci ze sprzedawcami jest zapewnianie im atrakcyjnych rabatów na zakupy w hurtowniach Eurocash Cash&Carry. Dodatkowo spółka udziela wsparcia w zakresie marketingu, organizacji i szkolenia. Nic więc dziwnego, że wiele sklepów decyduje się na dołączenie do tej sieci i korzystanie ze wspomnianych korzyści.

Wysokiej jakości produkty do użytku na co dzień

Sklepy wchodzące w skład sieci ABC oferują swoim klientom różnego rodzaju artykuły spożywcze i przemysłowe. Innymi słowy w sklepach tych można wygodnie robić codzienne zakupy. Szeroki asortyment produktów, duża dostępność sklepów nawet w małych miejscowościach oraz przystępne ceny to najważniejsze atuty punktów sprzedaży wchodzących w skład tej sieci. Warto dodać, że sieć często organizuje interesujące promocje, dzięki którym klienci mogą nabywać przydatne im produkty dopasowane do ich potrzeb w jeszcze niższych cenach.

Gazetka sklepów ABC – promocje dla każdego

Sieć sklepów ABC dba o swoich klientów oraz o ich pełną satysfakcję. W związku z tym regularnie wydawana jest gazetka informująca o ofertach specjalnych oraz o ciekawych promocjach, dzięki którym codzienne zakupy mogą być jeszcze tańsze. Promocjami objętych jest bardzo wiele produktów pochodzących od znanych i cenionych marek polskich oraz zagranicznych. Przystępne ceny mogą więc dotyczyć produktów spożywczych, słodyczy, środków czystości, artykułów chemicznych, kosmetyków oraz wielu innych produktów, które znajdują się w ofercie sklepów należących do sieci ABC. Warto więc regularnie przeglądać gazetki, aby dowiedzieć się jakie promocje obowiązują aktualnie oraz jakie ciekawe oferty specjalne są planowane w przyszłości.

Gazetki ABC on-line – szybki dostęp do aktualnych promocji

Warto zaznaczyć, że gazetki ABC są dostępne nie tylko w sklepach w wersjach papierowych. Można również przeglądać je przez Internet. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba martwić się zniszczeniem lub zgubieniem gazetki. Jest ona zawsze dostępna pod ręką. Warto też wspomnieć, że jest to rozwiązanie ekologiczne (oszczędność papieru). Gazetki dostępne w Internecie są na bieżąco aktualizowane, więc osoby je oglądające mogą mieć pewność, że otrzymują informacje na temat aktualnie obowiązujących promocji w sklepach ABC. Gazetki takie są dostępne również w aplikacjach na smartfony. Oznacza to, że każdy użytkownik i klient sklepów sieci ABC ma dostęp do informacji na temat korzystnych promocji niezależnie od czasu i miejsca. Warto więc korzystać z takich rozwiązań, aby usprawnić planowanie niedrogich zakupów w sklepach ABC.

Poprzedni
Następny